[ad_1]

شنیده‌های سایت «موسیقی ما» از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر

کدام خوانندگان در بخش موسیقی تلفیقی جشنواره فجر حضور خواهند داشت؟

{ سایت تفریحی سرگرمی جیزفان }- در حالی که هنوز لیست کامل و قطعی هنرمندان حاضر در «سی و دومین جشنواره موسیقی فجر» رسما اعلام نشده، حضور ۱۴ هنرمند فعال در بخش موسیقی تلفیقی در این رویداد فرهنگی تا مرز قطعی شدن پیش رفته است.

به گزارش «موسیقی ما» و بر اساس شنیده‌های خبرنگار این سایت، در بخش تلفیقی جشنواره موسیقی فجر که از سال گذشته به عنوان بخش مجزایی برای این جشنواره در نظر گرفته شد، احتمال حضور گروه‌های «داماهی»، «بمرانی»، «کماکان»، «تندر» و هنرمندانی چون کیان پورتراب، فرشید اعرابی، اشکان خطیبی و شهاب صادقی تا مرز قطعی شدن پیش رفته است.

علاوه بر آن، از نکات جالب توجه، حضور گروه «کاکوبند»، کاوه آفاق و حجت اشرف‌زاده در این بخش از جشنواره است که تا پیش از این، نامشان در حوزه موسیقی پاپ گنجانده می‌شد. در این میان، حضور آریا عظیمی‌نژاد در بخش تلفیقی، از دیگر اتفاقات جالب جشنواره امسال خواهد بود که رسما نیز اعلام شد.

امسال، اجراهای بخش تلفیقی جشنواره در برج آزادی برگزار می‌شود که به نظر می‌رسد در این سال‌ها تبدیل به محفلی برای اجراهای هنرمندان موسیقی آلترناتیو ایران شده است. نکته جالب توجه دیگر این است که برخلاف سال پیش که در هر سانس، دو گروه روی صحنه می‌رفتند، امسال قرار است هر یک از گروه‌ها، در هفت روز و طی یک سانس مجزا (روزی دو سانس) به اجرای موسیقی بپردازند.

جدول کامل سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر رسما در روزهای آینده منتشر و در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت و جزئیات این اجراها از طریق سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از ٢٢ دی تا ١ بهمن به ریاست حمیدرضا نوربخش برگزار می‌شود.

منبع: 

اختصاصی موسیقی ما

[ad_2]

لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

درصورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود برداشته خواهد شد. (تماس با ما) برای پخش آهنگ در سایت جیزفان نیز از طریق (تماس با ما) در ارتباط باشید . (رایگان)